Nebraska

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Nebraska parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Nebraskoje

Jis ribojamas į šiaurę su Pietų Dakota; į rytus su Ajova ir Misūris; į pietus su Kansase; į pietvakarius su Koloradu; į vakarus su Vajomingu. Misūrio upė pažymi visą rytinę sieną.

Nebraska yra federacinė JAV valstybė, kuri yra tiek didelių lygumų, tiek vidurio vakarų valstijų. Sostinė yra Linkolnas, o pagrindinis miestas yra Omaha, įsikūręs Missouri upėje.

Nebraskos nekilnojamojo turto rinka ir toliau įgijo energijos 2018 m. Praėjusiais metais nekilnojamojo turto pardavimo kainos Nebraskoje sparčiausiai išaugo nuo 1994 m., Kai valstybės ekonomika pradėjo stiprėti.

Nekilnojamojo turto pardavimo kainos Nebraskoje per pastaruosius dvejus metus pagreitėjo ir toliau augo antrojo ketvirčio. Per pirmąjį 2018 m. Ketvirtį Nebraskos kainos buvo 26% didesnės nei ekonomikos nuosmukio pradžioje.

Nebraskos nekilnojamojo turto rinkos stabilumas nuosmukio metu iš dalies prisidėjo prie šio stiprumo.

Be to, būsto kainos visoje valstybėje padidėjo. Pastaraisiais metais kainos yra didelės, tačiau Omahos ir Linkolno padidėjimas taip pat buvo nepaprastai akivaizdus. Lincolno būsto kainos per pastaruosius keturis ketvirčius padidėjo vidutiniškai 8,4%, netgi viršydamos dešimtojo dešimtmečio augimo tempus.

Per pastaruosius penkerius metus vidutinės namų kainos Nebraskoje padidėjo daugiau kaip 30% dideliems, vidutiniams ir mažiems namams.

Labai ribotas plačių ir pastovių kainų pasiūlymas.

Padidėjusios statybos sąnaudos taip pat prisidėjo prie didesnių kainų nekilnojamojo turto pardavimo Nebraska.

Nebraskos investicijų apribojimai, o kainos kyla greičiau nei nuomos mokesčiai, namų nuosavybė sumažėjo. Per pirmąjį 2018 m. Ketvirtį Nebraskos nuosavybės norma buvo maždaug 5 procentiniais punktais mažesnė nei 2009 m.

"Lincoln" nekilnojamojo turto rinka Nebraske yra spindintis lėto augimo pranašumų pavyzdys. "Lincoln" nekilnojamojo turto rinka gali būti pavyzdys, kuriuo gali sekti kiti JAV miestai.

Dabartinė vidutinė "Lincoln" namų kaina yra mažesnė už šalies vidurkį. Nors Lincoln nekilnojamojo turto rinka yra mažesnė už šalies vidurkį, ji metinė norma buvo 11,4%, palyginti su šalies vidurkiu 6,7%.

Tai, kad Lincoln nekilnojamojo turto rinka buvo lygi arba kai kuriais atvejais viršijo šalies vidurkį, rodo rinkos stiprumą.

Yra daugybė priežasčių, kodėl "Lincoln" nekilnojamasis turtas yra toks patrauklus, kaip pirkti ar investuoti į nekilnojamąjį turtą Nebraskoje. Padidėjusi rinkos paklausa gali būti patraukliausias Lincoln nekilnojamojo turto investicijų aspektas. Tai prasideda patrauklumu srityje, kurioje dirbti. Nedaugelis miestų gali pasigirti geresniais skaičiais. Todėl Linkolno nekilnojamojo turto investicijos į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Nebraskoje, turėtų būti naudingos.

Dar vienas teigiamas ženklas yra susijęs su naujų statybos atsargų kiekiu rinkoje. Per pastaruosius dvylika mėnesių rinkoje buvo pateikti 902 nauji statybos leidimai. Per pastaruosius trejus metus "Lincoln" gerokai viršija naujojo būsto leidimų nacionalinį vidurkį.

Lincoln ir toliau yra nekilnojamojo turto rinkos rėmėjas. Visose rinkose vyksta maži korekcijos laikotarpiai. Geriausios rinkos naudoja tai kaip nuolatinio augimo katalizatorių. Turint tvirtus pagrindus ir ilgalaikio augimo laikotarpius, Linkolno nekilnojamojo turto rinka yra teisinga kryptimi.

Nekilnojamojo turto rinka Omahoje yra labai skirtinga 2018 m., Palyginti su prieš kelerius metus. Namo vertė Omahoje praėjusiais metais padidėjo 8,0%, o tikimasi, kad per ateinančius metus ji sumažės -0,7%.

  •  
    Persikėlimas į Nebraską. Ekspatriata ir gyvena Nebraska.

        Su savo 93 apskričių tauta, kurią nusprendėme sutelkti dėmesį į šiandien, yra ... Nebraska! Taip, mes vis dar esame Amerikoje, būtent centrinėje šalies dalyje. Nenuostabu, kad garsus šūkis „Nebraska: kur prasideda Vakarai“ buvo sukurtas būtent atsižvelgiant į jos geografinę padėtį. Taig ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 15443

Parduoda Ūkio žemė, Nebraska, Sioux County, Sioux County, Sioux County

788,131.66EUR
Parduoda
Ūkio žemė

6150120 m²
Pavasario Creek Ranch - Sioux apskritis, Nebraskos: Pavasario Grass Creek Ranch yra gretimuose 1520 ± deeded žirgyną, kurį sudaro smarkiai sodded žolė...
UNAVAILABLE
Cod. 3592

Parduoda Namas, Nebraska, Lincoln, Lincoln, Lincoln

180,806.68EUR
Parduoda
Namas

1200 m²
2 BR, 1-1/2 BA švarus namų puikus kaimynystėje
UNAVAILABLE
Cod. 3591

Parduoda Namas, Nebraska, Omaha, Omaha, Omaha

5,377,839.59EUR
Parduoda
Namas

450 m²
Užsakymą suprojektuoti Home,
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB